19 вересня 2019 року за ініціативи відділення НСПП в Херсонській області (далі – Відділення) відбулася робоча нарада з Херсонським обласним центром зайнятості (далі – Центр) з питання щодо забезпечення конституційного права мешканців Херсонщини на працю та стабілізації соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях області.

Директор Центру Є. Єрашов зазначив, що з початку 2019 року послугами Центру скористалися 21,5 тис. осіб. На сьогодні 6 тис. зареєстрованих безробітних отримують допомогу фахівців щодо працевлаштування. За січень-серпень поточного року да допомогою Центру забезпечено робочими місцями 17,8 тис. громадян. Актуальним питанням є впровадження механізмів стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. За 8 місяців 2019 року 283 безробітних працевлаштовані на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного соціального внеску на загальнодержавне соціальне страхування, видатки на який було передбачено з коштів Фонду на компенсацію єдиного соціального внеску у сумі 2,9 млн грн.

Начальник Відділення В. Бойко зупинилася на основних проблемних питаннях, які призводять до виникнення конфліктних ситуацій на підприємствах, в установах та організаціях Херсонщини, та поінформувала присутніх про заходи Відділення щодо вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та запобігання їх виникненню.