11 вересня 2019 року відбулася узгоджувальна зустріч керівництва відділення НСПП в Херсонській області (далі – Відділення) з адміністрацією Херсонського учбово-виробничого підприємства Українського товариства глухих (далі – УВП УТОГ), на якій обговорювалися шляхи врегулювання конфліктної ситуації та розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин(далі – СТВ).

На узгоджувальній зустрічі були присутні: директор УВП УТОГ А. Капустнікова, голова профспілки Н. Войнолович, начальник Відділення В. Бойко та заступник начальника Відділення В. Мирошниченко.

В. Бойко повідомлено, що з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) (далі – КТС(К)) конфліктна ситуація на УВП УТОГ знаходиться на обліку Відділення з 27.05.2019 року. Заборгованість із виплати заробітної плати на 01.09.2019 року 56 працівникам становить 130,9 тис. грн.

А. Капустнікова поінформувала, що завдяки спільним діям фахівців УВП УТОГ та Відділення заборгованість із виплати заробітної плати станом на 10.09.2019 року погашена у повному обсязі.Керівництвом вживаються усі необхідні заходи для своєчасної виплати заробітної плати працівникам на підприємстві.

По завершенню зустрічі В. Бойко були надані роз'яснення норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та рекомендовано постійно здійснювати дієві заходи щодонедопущення виникнення заборгованості із виплати заробітної плати в подальшому.

Відповідно п.5.1. Положення про порядок здійснення Національною службою посередництва і примирення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 06 червня 2019 року № 39 згідно з наказом Відділення конфліктна ситуація знята з обліку.