17 липня 2019 року відбулася узгоджувальна зустріч керівництва відділення НСПП в Херсонській області (далі – Відділення) з адміністрацією комунального підприємства «Херсонський комунальний транспортний сервіс» Херсонської міської ради (далі – Підприємство), на якій обговорювалися шляхи врегулювання конфліктної ситуації та розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин.

На зустрічі були присутні: директор Підприємства П. Макейчик, начальник технічного відділу О. Керсанов та виконуючий обов’язки начальника Відділення В. Мирошниченко.

П. Макейчик зазначив, що основним видом діяльності Підприємства є пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення. В місті Херсон Підприємство працює з 2005 року та обслуговує 12 маршрутів.

Начальником технічного відділу О. Керсановим повідомлено, що заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам станом на 01.07.2019 року складає 259,7 тис. грн. Керівництво Підприємства вживає усі необхідні заходи для своєчасної виплати заробітної плати працівникам та недопущення зростання заборгованості.

В. Мирошниченко поінформував присутніх на зустрічі, що з метою поліпшення стану соціально-трудових відносин, своєчасного усунення розбіжностей, що можуть призвести до виникнення колективного трудового спору (конфлікту) наказом Відділення від 20.12.2018 року конфліктна ситуація на Підприємстві взята на облік.

Керівництву КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» Херсонської міської ради рекомендовано постійно дотримуватися графіка погашення заборгованості із виплати заробітної плати, а також вжити дієвих заходів щодо недопущення зростання боргів.