26 березня 2019 року відбулася зустріч начальника відділення НСПП в Херсонській області (далі – Відділення) В. Бойко з головою обласної галузевої профспілкової організації працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Н. Плєвакіною та головою первинної профспілкової організації МКП «Херсонелектротранс» К. Шубіним.

Керівниками Відділення та профспілок обговорювалося питання щодо виконання вимог законодавства про працю на МКП «Херсонелектротранс» – своєчасність виплати заробітної плати, умови виробничого і соціального побуту, рівень середньої заробітної плати, стан виконання колективного договору тощо.

Н Плєвакіна зазначила, що з 2016 року по теперішній час стан соціально-трудових відносин на підприємстві стабільний. Процедура банкрутства МКП «Херсонелектротранс» припинена, заборгованість по податкам, зборам та іншим обов’язковим платежам погашена.

К. Шубін поінформував, що на підприємстві проведено переоснащення електричного устаткування, виконані капітальні ремонти основних виробничих цехів та приміщень, більшості тролейбусів, які обслуговують населення м. Херсона.

Голова первинної профспілки також зазначив, що на сьогодні колективний договір між адміністрацією підприємства та трудовим колективом виконується у повному обсязі.

В. Бойко поінформувала, що в попередніх роках стан соціально-трудових відносин на МКП «Херсонелектротранс» був напруженим. Первинна профспілка підприємства неодноразово зверталася до Відділення з ініціативою вступу в колективні трудові спори (конфлікти) (далі – КТС(К), які були зареєстровані у 2012 та 2013 роках. Протягом 2014-2015 року стан справ на МКП «Херсонелектротранс» знаходився на контролі Відділення з метою запобігання виникненню КТС(К).

Начальник Відділення також звернула увагу присутніх, що з 2016 року стан соціально-трудових відносин на підприємстві стабільний, працівники не вдаються до проведення акцій соціального протесту.

Після зустрічі з профспілковим активом В. Бойко провела нараду серед фахівців Відділення, на якій був обговорений стан справ на МКП «Херсонелектротранс».