20 березня 2019 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) у Суворовському районі м. Херсона. У роботі комісії в якості члена комісії взяла участь начальник відділення НСПП в Херсонській області В.Бойко.

На засідання комісії було запрошено керівника 1 підприємства, на якому станом на 01.03.2019 р. допущено виникнення заборгованості із виплати заробітної плати на загальну суму 138,3 тис. грн., керівників  21 підприємств, на яких допущено виникнення заборгованості з ЄСВ на загальну суму 195,9 тис. грн., керівників 4 підприємств, на яких заробітна плата виплачується у розмірі, меншому за мінімальний.

Комісією було заслухано керівників підприємств: Херсонська філія ДП «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція»», СО Проценко Л.С., ТОВ «ИРБИС», ФОП Комаров Р.М., ФОП Сєнів В.В., ФОП Глухова І.В., ФОП Мартиненко А.І., ФОП Рамігова О.А., ФОП Проценко Л.С., ФОП Бугаєв І.М., ФОП Соколов А.Ю., ФОП Денісова Л.І., ФОП Губка Л.В., ФОП Новак К.Г., ФОП Павлова Н.А., ФОП Кузьмінська І.О.,ФОП Самарский В.В., ФОП Вераксич Ю.В., ФОП Бучинська О.Ю., ФОП Юрченко В.В., ФОП Лактіонов В.І., ФОП Євдокимов О.М.,ФОП Равська Н.А., ФОП Кужільна Н.В., ФОП Шульга С.М., ФОП Ніколаєва М.М., ФОП Проніна-Кобець О.П., які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

Результатом спільної роботи членів тимчасової комісії станом на 20.03.2019 р. є погашення боргів зі сплати єдиного соціального внеску на 8 підприємствах на загальну суму 40,8 тис. грн..

Начальник відділення НСПП в Херсонській області В. Бойко поінформувала присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних. Звернула увагу членів комісії та присутніх, що на сьогодні є необхідною активізація заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення насамперед захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.