21 березня 2019 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у Дніпровському районі м. Херсона. У роботі комісії в якості члена комісії взяла участь начальник відділення НСПП в Херсонській області В. Бойко.

На засідання комісії було запрошено керівників 35 підприємств, на яких станом на 21.03.2019 р. допущено виникнення заборгованості з ЄСВ на загальну суму 361,0 тис. грн..

Комісією було заслухано керівників підприємств: ФОП Тощов А.П., ФОП Грушицький А.А., ФОП Матковська А.В., ФОП Калюжний О.В., ФОП Медведєв В.І., ФОП Агафонова В.В., ФОП Швець І.П., ФОП Мухін О.В., ФОП Одиноков О.М, ФОП Стахов О.В., ФОП Громко Л.Б., ФОП Волощук О.С., ФОП Гавриляк І.І., ФОП Стрельник А.Л., ФОП Кононенко Д.М., ФОП Тимків Н.Г., ФОП Никора В.А., ФОП Іщенко Т.Г., ФОП Чернюк А.М., ФОП Новосадова О.В., ФОП Фролков І.М., ФОП Бондар О.О., ФОП Чистікова М.О., ФОП Царук О.В., ФОП Меншиков О.В., ФОП Марченко Є.М., ФОП Єфіменко В.В., ФОП Агабекян Г.А., ФОП Пащенко Ю.С., ФОП Денисов О.В., ФОП Судаков С.С., ФОП Бойдуник В.І., ФОП Гаман А.М., ФОП Провада В.С., ФОП Радішевська О.І., які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

Результатом спільної роботи членів тимчасової комісії станом на 21.03.2019 р. є погашення боргів зі сплати єдиного соціального внеску на 12 підприємствах на загальну суму 63,5 тис. грн.

Начальник відділення НСПП в Херсонській області В. Бойко поінформувала присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних. Звернула увагу членів комісії та присутніх, що на сьогодні є необхідною активізація заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення насамперед захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.