04 лютого 2019 року начальник відділення НСПП в Херсонській області (далі – Відділення) В. Бойко була запрошена на прямий ефір Українського радіо Херсон для участі у програмі «Про це говорять».

Співрозмовником В. Бойко була голова Херсонської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу (далі – Профспілка) Н. Харєва.

В. Бойко поінформувала мешканців Херсонської області щодо стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях, на яких упродовж 2018 року Відділення сприяло вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС(К)) та здійснювало заходи щодо стабілізації стану соціально-трудових відносин.

Начальник Відділення наголосила, що завдання, які стоять перед Національною службою посередництва і примирення – це запобігання виникненню КТС(К), їх прогнозування, здійснення посередництва та сприяння своєчасному вирішенню КТС(К).

Н. Харєва зазначила, що захист прав найманих працівників на підприємствах Херсонщини, забезпечення виконання соціальних та економічних гарантій є першочерговим завданням профспілкового активу. Голова Профспілки підкреслила, що, незважаючи на відсутність практики вступу у КТС(К) трудових колективів підприємств агропромислового комплексу Херсонської області, існує тісна співпраця Відділення та Профспілки в рамках запобігання виникненню КТС(К).

Наприкінці виступу В. Бойко підкреслила, що Відділення відкрите для співпраці з усіма учасниками соціально-трудових відносин, органами державної влади і місцевого самоврядування й готове надати відповідні консультації, методичну допомогу та сприяти у вирішенні КТС(К).

Відеотрансляція програми здійснювалася на офіційній сторінці Українського Радіо Херсон у соціальній мережі Facebook.