25 жовтня 2018 року в Будинку профспілок відбувся урочистий захід з нагоди 70-річчя утворення Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок (далі- Херсонська облміжпрофрада).

Відкриваючи захід, до присутніх звернувся з привітальним словом голова Херсонської облміжпрофради А. Добровольський.

Він подякував ветеранам профспілкового руху, керівникам членських організацій, які своєю невтомною працею та не одне десятиріччя були безпосередніми учасниками створення профспілкового руху області. Висловив подяку соціальним партнерам та іншим профспілковим об’єднанням за плідну співпрацю у розвитку соціального діалогу, забезпечення захисту соціальних та економічних прав людини праці.

Від Федерації профспілок України найщиріші привітання висловив заступник голови ФПУ Є. Драп’ятий, який відзначив, що робота профспілкового активу Херсонщини відрізняється новими економічно обгрунтованими і соціально виваженими підходами, направленими на вирішення важливих питань у трудових колективах підприємств області. На честь свята Є. Драп’ятий вручив нагороди ФПУ. Нагрудним знаком «Профспілкова відзнака» було нагороджено О.Кравченко, голову обласної організації профспілки працівників Херсонської дирекції ПАТ «Укртелеком».

Почесним знаком ФПУ «За розвиток соціального партнерства» нагороджено О. Олійника, голову Об’єднання організацій роботодавців Херсонщини.

Почесними грамотами ФПУ були нагороджені голови обласних та первинних профспілкових організацій.

З нагоди свята та за рішенням Президії Херсонської облміжпрофради Почесною грамотою нагороджено обласні та первинні профспілкові організації.

Зі словами вітання також виступили перший заступник голови Херсонської обласної ради В. Зеленюк, начальник відділення НСПП в Херсонській області В. Бойко, заступник голови Об’єднання організацій роботодавців Херсонщини М. Стус, голова Миколаївської обласної ради профспілок Ю. Толмачов. До слова також були запрошені попередні очільники Херсонської облміжпрофради – В. Махлай (1987-1990) та П. Лазник (2005-2017).

Протягом усього заходу святкову атмосферу та гарний настрій присутніх підтримували своїми виступами творчі колективи області, артисти Херсонського академічного музично-драматичного театру ім. О. Куліша.