03 жовтня відбулося засідання Херсонської обласної тристоронньої соціально-економічної ради (далі – Рада).

У заході прийняли участь заступник голови Херсонської облдержадміністрації В. Чабан, голова Херсонської облміжпрофради А. Добровольський, начальник відділення НСПП в Херсонській області (далі – Відділення) В. Бойко, голова Об’єднання організацій роботодавців Херсонщини О. Олійник, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови обласних профспілкових організацій.

На розгляд Ради було винесено два питання:

  1. 1.Звіт про виконання Територіальної угоди між Херсонською облдержадміністрацією, профспілковими об’єднаннями Херсонської області, Об’єднанням організацій роботодавців Херсонщини (далі – Територіальна угода) за січень-серпень 2018 року.
  2. 2.Про чергові вибори голови Ради.

А. Добровольський поінформував учасників заходу про роботу обласних профспілкових організацій щодо захисту прав трудових колективів підприємств, установ та організацій. Звернув увагу членів Ради про необхідність забезпечення належних соціальних гарантій найманим працівникам, зокрема, гідної заробітної плати.

У своїй доповіді В Чабан зупинився на спільній роботі органів виконавчої влади, профспілок та роботодавців по виконанню Територіальної угоди.

О. Олійник запевнив учасників Ради про готовність роботодавців до конструктивного соціального діалогу з профспілками та місцевими органами державної виконавчої влади.

В. Бойко поінформувала присутніх про результати роботи Відділення за січень-вересень 2018 року щодо вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та запобігання їх виникненню.

За результатами роботи учасниками Ради було вирішено схвалити інформацію представників соціального діалогу щодо виконання Територіальної угоди та обрати головою Ради терміном на 1 календарний рік заступника голови облдержадміністрації В. Чабана.