Першочерговим завданням органів місцевого самоврядування та відділення НСПП в Херсонській області (далі – Відділення) є ліквідація існуючої заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам трудових колективів підприємств Херсонщини. Зазначене питання постійно розглядається на засіданнях комісій по контролю за станом погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення) у місті Херсоні та при виконавчих органах районних у м. Херсоні рад.

Начальник Відділення Бойко В.В., яка є членом комісій у місті Херсоні та при виконавчих комітетах Суворовської, Дніпровської, Корабельної районних у м. Херсоні рад, протягом вересня 2018 року приймала участь у засіданнях зазначених органів.

На комісії було запрошено керівників 5 підприємств, на яких допущено виникнення заборгованості із виплати заробітної плати на загальну суму       3117,6 тис. грн., керівників 41 підприємства, на яких допущено виникнення заборгованості з ЄСВ на загальну суму 1875,3 тис грн., керівників 28 підприємств, на яких заробітна плата виплачується у розмірі, меншому за мінімальний.

На всіх засіданнях зі змістовними доповідями виступала начальник Відділення Бойко В.В., яка наголошувала на необхідності підвищення контролю та виконанні керівниками підприємств вимог законодавства про працю.

Комісіями було заслухано керівників підприємств, які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

Під час обговорень вносились пропозиції щодо плану подальших дій для виконання вимог законодавства, що сприятиме покращенню стану соціально-трудових відносин у трудових колективах.

Результатом спільної роботи членів комісій є погашення боргів зі сплати єдиного соціального внеску на 5 підприємствах на загальну суму 30,5 тис. грн.

Бойко В.В. зазначила, що погашення заборгованості із заробітної плати та її своєчасна виплата на економічно активних підприємствах забезпечить зняття соціальної напруги в трудових колективах й поінформувала членів комісії про заходи, які в межах повноважень вживаються Відділенням з метою вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та запобігання їх виникненню.

За отриманими матеріалами фахівцями Відділення додатково проводиться відповідна робота. Вивчається ситуація на МКП «Херсонтеплоенерго», ПАТ «Херсонська теплоелектроцентраль», КП «Дніпровський», КВП «Містобудівник». Відділення активно співпрацює з трудовим колективом КП «Таврійський», стан справ на якому знаходиться на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту).