11 травня 2018 року відбулася узгоджувальна зустріч керівництва відділення НСПП в Херсонській області (далі – Відділення) та КЗ «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу» Херсонської обласної ради, на якій обговорювалися шляхи вирішення питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам у розмірі 109,9 тис. грн.

На зустрічі були присутні: в. о. директора КЗ «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу» Херсонської обласної ради С. Ніжнік, начальник Відділення В. Бойко та заступник начальника Відділення В. Мирошниченко.

С. Ніжнік зазначив, що перший квартал 2018 року став одним з найбільш непростих для трудового колективу. Комунальний заклад має гарні перспективи з огляду на професії, яким він має право навчати: водій автотранспортних засобів (категорія В, С), тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія А1, А2, В1, С, Д1, Е1, Е2, G1, G2). Основна підготовка та перепідготовка кваліфікованих робітничих кадрів за направленням Центрів зайнятості, підвищення кваліфікації проводиться у м. Скадовськ Херсонської області.

За даними Головного управління статистики у Херсонській області сума заборгованості із виплати заробітної плати на 01.01.2018 р. складала 208,6 тис. грн. Завдяки спільним зусиллям керівництва Відділення та комунального закладу станом на 30.04.2018 р. заборгованість із заробітної плати зменшилась майже вдвічі і становить 109,9 тис. грн.

В. Бойко зазначила, що з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) стан справ на КЗ «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу» Херсонської обласної ради взято на облік згідно із наказом Відділення від 25.02.2016 р. № 04. Також начальник Відділення поінформувала присутніх на узгоджувальній зустрічі, що Відділенням неодноразово порушувалося питання перед головою Херсонської обласної ради про необхідність термінового погашення заборгованості із виплати заробітної плати трудовому колективу шляхом направлення листів та особистих зустрічей керівництва Відділення з очільниками області. На сьогодні на розгляд Херсонської обласної ради винесено питання про виділення коштів на виплату заробітної плати працівникам комунального закладу.