13 лютого 2013 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у Суворовському районі м. Херсона на якому в якості члена комісії була присутня начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В.

На засідання  комісії було запрошено керівників 4 підприємств, на яких станом на 01.02.2013р. допущено виникнення заборгованості із заробітної плати на загальну суму 836,9 тис. грн., платежів до ПФУ на загальну суму 689,3тис грн. та керівників 4 підприємств, на яких заробітна плата виплачується у розмірі, меншому за мінімальний.

Комісією було заслухано керівників підприємств: КП «Дніпровський ХБК», ДП «Херсонагроліс», ВАТ «Херсонське обласне підприємство по племінній справі та тваринництву», ТОВ «Авто – Електромаш», КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс», ТОВ «Херсонське обласне паливо-постачальне підприємство «Херсоноблпаливо», МПП «Світлофор», ПФ «Старий Дніпро», які надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

На засіданні комісії виступили представники управління Пенсійного фонду України в м. Херсоні, управління праці та соціального захисту населення, начальник відділення Виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Херсоні.

Із розглянутих на засіданні тимчасової комісії підприємств ДП «Херсонагроліс» знаходиться на контролі відділення з метою запобігання  виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). На ТОВ «Авто – Електромаш» НСПП зареєстровано 4 колективних трудових спори (конфліктів) між найманими працівниками інструментального, ремонтного, пресового, складальних цехів 03, 07 ТОВ «Авто-Електромаш» та ТОВ «Авто-Електромаш».

Директор   ТОВ «Авто-Електромаш»  Коровін С.В. у своєму виступі зазначив, що саме завдяки сприянню відділення НСПП в Херсонській області вдалося налагодити конструктивний діалог між керівництвом підприємства та найманими працівниками, які до цього декілька разів вдавалися до проведення акцій соціального протесту

Начальник відділення НСПП в Херсонській області Бойко В.В. поінформувала присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата, або виплачується у розмірах, менших мінімальних.

За результатами роботи комісії з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) стан соціально-трудових відносин на ВАТ «Херсонське обласне підприємство по племінній справі та тваринництву» взято на облік згідно з наказом начальника відділення НСПП в Херсонській області від 14.01.2013 р. №8.