Яндекс.Метрика


  

Проведена узгоджувальна зустріч з представниками комунального некомерційного підприємства «Новотроїцька центральна районна лікарня»

09 вересня відбулась дистанційна узгоджувальна зустріч начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко з директором комунального некомерційного підприємства  «Новотроїцька центральна районна лікарня»  О. Голотою та головою первинної профспілкової організації підприємства О. Шевченко.

Детальніше...

Відбулася узгоджувальна зустріч з керівництвом АТ «Гідросталь»

19 серпня 2021 року на підставі інформації Департаменту соціального розвитку Херсонської обласної державної адміністрації з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) відділенням НСПП в Херсонській області (Відділення) взято на облік конфліктну ситуацію в акціонерному товаристві «Гідросталь».

20 сепня 2021 року відбулась дистанційна узгоджувальна зустріч начальника Відділення В. Бойко з директором товариства С. Ковальовим, на якій обговорювалося питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати у розмірі 106,2 тис.грн.

Детальніше...

Проведена узгоджувальна зустріч з представниками КНП «Новотроїцька центральна районна лікарня»

З липня 2021 року відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) сприяє врегулюванню конфліктної ситуації у КНП «Новотроїцька центральна районна лікарня», яка виникла через наявність заборгованості із виплати заробітної плати.

03 серпня відбулась дистанційна узгоджувальна зустріч начальника Відділення В. Бойко з представниками найманих працівників та адміністрацією підприємства, під час якої обговорено перспективи врегулювання розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин (СТВ) щодо невиконання вимог законодавства про працю в частині оплати праці.

Детальніше...

Проведено засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

21 липня у Херсонській ОДА відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, у якому взяв участь в.о. начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Мирошниченко.

Детальніше...

Відбулася нарада із представниками підприємств та організацій, на яких у 2020 році та січні–червні 2021 року відділення НСПП в Херсонській області сприяло вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів)

12 липня 2021 року фахівцями відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) проведена нарада із представниками підприємств та організацій, на яких у 2020 році та січні–червні 2021 року Відділення сприяло вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)).

Детальніше...

вересня 2021
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930