Яндекс.Метрика


  

Відбулася узгоджувальна зустріч з представниками КНП «Херсонська міська дитяча стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради

23 лютого відбулась узгоджувальна зустріч начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко з директором КНП «Херсонська міська дитяча стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради Н. Номеровською та головою первинної профспілкової організації підприємства Н. Шкутою.

Детальніше...

Участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

29 січня в Херсонській облдержадміністрації відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, у якому взяла участь начальник відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко.

Детальніше...

Співпраця з управлінням праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради

За участі фахівців відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) та управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради (Управління) 26 січня у дистанційному режимі відбулась робоча нарада, на якій обговорювались питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах.

Детальніше...

Відбулася узгоджувальна зустріч начальника відділення НСПП з представниками КНП «Херсонська міська стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради

12 січня відбулась узгоджувальна зустріч начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко з представниками найманих працівників та адміністрації КНП «Херсонська міська стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради, а саме: директором підприємства В. Фучком та головою первинної профспілкової організації підприємства І. Чепелем.

Детальніше...

Проведена узгоджувальна зустріч начальника відділення НСПП з представниками КП «Херсонські авіалінії» ХОР

28 грудня відбулась узгоджувальна зустріч начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко з представниками найманих працівників та адміністрації КП «Херсонські авіалінії» Херсонської обласної ради, на якій обговорено шляхи врегулювання конфліктної ситуації на підприємстві.

Детальніше...

березня 2021
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031