Яндекс.Метрика


  

Взято участь у засіданнях тимчасових комісій з питань погашення заборгованості

Ліквідація існуючої заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам трудових колективів підприємств Херсонщини є першочерговим завданням місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування.

На засіданнях тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Комісії) при виконавчих органах районних у місті Херсоні рад постійно розглядається зазначене питання.

Детальніше...

Проведена узгоджувальна зустріч з представниками підприємства об’єднання громадян "Херсонське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих"

З червня 2021 року відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) сприяє врегулюванню конфліктної ситуації на підприємстві об’єднання громадян "Херсонське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих", яка виникла через наявність заборгованості із виплати заробітної плати.

Детальніше...

Херсонська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України отримала свідоцтво про підтвердження репрезентативності

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73, комісією відділення НСПП в Херсонській області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок і організацій роботодавців (Комісія) розглянута заява Херсонської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України щодо підтвердження репрезентативності.

Детальніше...

Відбулася узгоджувальна зустріч керівника відділення НСПП з представниками КП "Херсонський комунальний транспортний сервіс"

З червня 2021 року Відділення сприяє врегулюванню конфліктної ситуації на КП "Херсонський комунальний транспортний сервіс", яка виникла через наявність заборгованості із виплати заробітної плати.

20 жовтня відбулась чергова узгоджувальна зустріч начальника Відділення В. Бойко з представниками найманих працівників та адміністрацією підприємства, під час якої обговорено перспективи врегулювання розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин щодо невиконання вимог законодавства про працю в частині оплати праці.

Детальніше...

Проведена узгоджувальна зустріч з представниками публічного акціонерного товариства «Херсонрибгосп»

З метою врегулювання конфліктної ситуації у ПАТ «Херсонрибгосп», що виникла у зв'язку з наявністю заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам, 11 жовтня начальник відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко провела узгоджувальну зустріч з представниками підприємства.

В. Бойко поінформувала, що конфліктна ситуація перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту). Станом на 01.09.2021 сума заборгованість із виплати заробітної плати складала 132,6 тис грн., але, завдяки вжитим заходам щодо її погашення, зменшилась і станом на 11.10.2021 склала 52,0 тис грн.

Начальник Відділення надала консультації та роз'яснення щодо врегулювання конфліктної ситуації в межах правового поля, наголосивши на перевагах переговорного процесу при вирішенні розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин (СТВ).

Керівництву підприємства рекомендовано дотримуватись графіка погашення заборгованості із виплати заробітної плати, а також вживати дієвих заходів задля недопущення ускладнення стану СТВ.

грудня 2021
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031