Яндекс.Метрика


  

Проведено семінар з трудовими арбітрами та незалежними посередниками НСПП

13 лютого 2020 року у приміщенні відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області (Відділення) проведено нараду-семінар з трудовими арбітрами та незалежними посередниками НСПП.

Детальніше...

Відбулася спільна нарада відділення НСПП та Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради

За ініціативи начальника відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко 23 січня 2020 року відбулася нарада працівників Відділення і Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради (Управління), на якій обговорювалися питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат на підприємствах міста Каховки.

Детальніше...

Участь начальника відділення НСПП в засіданні тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості із виплати заробітної плати в місті Херсоні

Начальник відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко 19 грудня взяла участь у черговому засіданні тимчасової комісії з питань контролю за станом погашення заборгованості із заробітної плати в місті (Комісія).

Детальніше...

Проведена узгоджувальна зустріч фахівців НСПП з адміністрацією Державної авіаційної компанії «Херсон - Авіа»

Відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) в межах своїх повноважень здійснює заходи, спрямовані на запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) в державній авіаційній компанії «Херсон-Авіа» (Авіаційна компанія).

Детальніше...

Начальник відділення НСПП в Херсонській області виступила на засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в області

27 листопада 2019 року начальник відділення НСПП в Херсонській області (Відділення) В. Бойко взяла участь в роботі тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в області (Комісія).

Детальніше...

лютого 2020
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829