Легалізація трудових відносин та заробітної плати є одним із пріоритетних напрямів діяльності управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні.

З цією метою цього тижня засобами селекторного зв’язку на території Дніпровського ринку міста  фахівцем управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні було передано оголошення, що недотримання роботодавцями законодавства про оплату праці, нелегальна зайнятість з використанням праці працівників без укладення трудових угод не лише негативно впливають на стан наповнення  місцевого та пенсійних бюджетів, а також не забезпечує соціальний захист працівників.

Вкотре нагадали, що зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду України, кожна застрахована особа має можливість контролювати свою зарплату та майбутню пенсію, перевіряти факт сплати внесків та суму, з якої вони перераховуються.

Управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні  закликає громадян і роботодавців не порушувати  законодавство та відмовитися від зарплат в “конвертах”. А також користуватися можливістю добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

 

Наталя Михайлівна Кобзар

начальник відділу організаційно-інформаційної роботи

Управління Пенсійного фонду України місті Херсоні