З метою роз’яснення змін, які відбулися в пенсійному забезпеченні медичних працівників з початку року, фахівці управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні провели зустрічі з трудовими колективами комунальних закладів «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О.Тропіних» та «Херсонська обласна клінічна лікарня».

Зокрема, начальник відділу обслуговування громадян Олена Василенко ознайомила майже 200 присутніх про зміни умов призначення пенсії за вислугу років працівникам охорони здоров’я, при цьому наголосила, що починаючи із січня 2016 року на пенсію виходитимуть після досягнення встановленого пенсійного віку (залежить від дати народження особи). Водночас збережено право виходу на пенсію за вислугу років незалежно від віку особам, які в період до 01.01.2016 вже мали вислугу років на відповідних посадах не менш як:

-        на 01.04.2015 – 25 років;

-        на 31.12.2015 – 25 років 6 місяців.

Також фахівець Фонду поінформувала медиків про запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, наголосила на негативних наслідках отримання заробітної плати "в конвертах" тощо. Окремо зупинилася на добровільній участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

У ході обговорення новацій, від медичного персоналу надійшло ряд конкретних запитань, на які вони отримали кваліфіковані відповіді з перших вуст.

       Наприкінець зустрічі всім були роздані спеціально підготовлені для медичних працівників буклети.