Яндекс.Метрика


  

Робота відділення у 2020 році

1. Аналіз стану і динаміки соціально-трудових відносин в області


Упродовж 2020 року Відділенням вивчався стан СТВ у трудових колективах підприємств, установ, організацій всіх форм власності, які відносяться до різних галузей економіки області, з метою запобігання виникненню КТС(К).

Результати моніторингу стану СТВ та аналіз відповідної інформації свідчить про те, що несвоєчасна виплата заробітної плати та наявність заборгованості з виплати заробітної плати залишаються основними причинами виникнення конфліктних ситуацій на підприємствах, установах та організаціях області.

Детальніше...

Робота відділення у І півріччі 2020 року.

1. Аналіз стану і динаміки соціально-трудових відносин в області

 

Упродовж I півріччя 2020 року Відділенням вивчався стан СТВ у трудових колективах підприємств, установ, організацій всіх форм власності, які відносяться до різних галузей економіки області, з метою запобігання виникненню КТС(К).

В умовах ринкової економіки постійно загострюються відносини між найманими працівниками і роботодавцями. Ця обставина вимагає активізації заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення, насамперед, захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.

Детальніше...

Звіт про результати діяльності відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області за 2019 рік

1. Аналіз стану і динаміки соціально-трудових відносин в області

 

Упродовж 2019 року Відділенням вивчався стан СТВ у трудових колективах підприємств, установ, організацій всіх форм власності, які відносяться до різних галузей економіки області, з метою запобігання виникненню КТС(К).

Детальніше...

ЗВІТ про результати діяльності відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області за 9 місяців 2019 року

1. Аналіз стану і динаміки соціально-трудових відносин в області

 

Упродовж 9 місяців 2019 року Відділенням вивчався стан СТВ в трудових колективах підприємств, установ, організацій всіх форм власності, які відносяться до різних галузей економіки області, з метою забезпечення заходів щодо запобігання виникнення КТС(К).

     В умовах ринкової економіки постійно загострюються відносини між найманими працівниками і роботодавцями. Ця обставина вимагає активізації заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення насамперед захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.

Детальніше...

Прогноз стану соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) на друге півріччя 2019 року в Херсонській області

  1. 1.Аналіз ступеня підтвердження (не підтвердження) попереднього піврічного прогнозу Відділення про можливі зміни соціально - трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів)

Результати безпосереднього вивчення стану СТВ в ході їх моніторингу на підприємствах, в установах та організаціях не підтвердили прогноз Відділення на перше півріччя 2019 року щодо зменшення заборгованості з виплати заробітної плати в області. Фактично вона збільшилась на 3 % від показників попереднього періоду і станом на 01.05.2019 р. склала 24,5 млн. грн. проти 23,8 млн. грн. Збільшення боргу з виплати заробітної плати до 7,9 млн. грн. відбулося на ПАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування», протягом першого півріччя 2019 року він збільшився на 4,2 млн. грн. Проте, не відбулося затримки з виплати заробітної плати в районних філіях ДП «Херсонський облавтодор», яка в попередні періоди складала 10 %-20 % від загальної суми заборгованості по області.

Детальніше...

липня 2021
ПВСЧПСН
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031