Яндекс.Метрика


  

Звіт про роботу відділення за перше півріччя 2021 року

Упродовж I півріччя 2021 року Відділенням вивчався стан СТВ у трудових колективах підприємств, установ, організацій всіх форм власності, які відносяться до різних галузей економіки області, з метою запобігання виникненню КТС(К).

Детальніше...

Робота відділення у 2020 році

1. Аналіз стану і динаміки соціально-трудових відносин в області


Упродовж 2020 року Відділенням вивчався стан СТВ у трудових колективах підприємств, установ, організацій всіх форм власності, які відносяться до різних галузей економіки області, з метою запобігання виникненню КТС(К).

Результати моніторингу стану СТВ та аналіз відповідної інформації свідчить про те, що несвоєчасна виплата заробітної плати та наявність заборгованості з виплати заробітної плати залишаються основними причинами виникнення конфліктних ситуацій на підприємствах, установах та організаціях області.

Детальніше...

Робота відділення у І півріччі 2020 року.

1. Аналіз стану і динаміки соціально-трудових відносин в області

 

Упродовж I півріччя 2020 року Відділенням вивчався стан СТВ у трудових колективах підприємств, установ, організацій всіх форм власності, які відносяться до різних галузей економіки області, з метою запобігання виникненню КТС(К).

В умовах ринкової економіки постійно загострюються відносини між найманими працівниками і роботодавцями. Ця обставина вимагає активізації заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення, насамперед, захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.

Детальніше...

Звіт про результати діяльності відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області за 2019 рік

1. Аналіз стану і динаміки соціально-трудових відносин в області

 

Упродовж 2019 року Відділенням вивчався стан СТВ у трудових колективах підприємств, установ, організацій всіх форм власності, які відносяться до різних галузей економіки області, з метою запобігання виникненню КТС(К).

Детальніше...

ЗВІТ про результати діяльності відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області за 9 місяців 2019 року

1. Аналіз стану і динаміки соціально-трудових відносин в області

 

Упродовж 9 місяців 2019 року Відділенням вивчався стан СТВ в трудових колективах підприємств, установ, організацій всіх форм власності, які відносяться до різних галузей економіки області, з метою забезпечення заходів щодо запобігання виникнення КТС(К).

     В умовах ринкової економіки постійно загострюються відносини між найманими працівниками і роботодавцями. Ця обставина вимагає активізації заходів впливу органів державної влади та місцевого самоврядування з метою забезпечення насамперед захисту прав найманих працівників відповідно до чинного законодавства України.

Детальніше...

жовтня 2021
ПВСЧПСН
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031